Massam | Hakkımızda
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Biz Kimiz?

Amazon Ltd. Şti., Türkiye’de Orman Ürünleri İthalat-İhracat ve Pazarlama, Proje, Tasarım, İmalat, İnşaat ve Danışmanlık amacı ile 1996 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Müşterisine sunmuş olduğu ürünlerinde değer yaratma çeşit ve seçenek mamul, yarı mamul ahşap ürünleri, yüzey koruma ve kimyasallarının ithalatını yapmakta olup özellikle deck ve parke yüzey işlemlerindeki yenilikçilik ve deneyimli kadrosuyla hizmetine devam etmektedir. En son yeniliği ise kişiye ve kurumlara özel markası olan MASSAM®’ adı altında farklı özelliklere sahip bulunması çok güç ağaç türlerinden masa üretmektedir.

Kalite Politikamız

Amazon Ltd. Şti. tüm çalışanlarının aktif katılımıyla sunduğu ürün ve hizmetlerde müşterinin gereksinimlerine uygun, beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder. Müşterisine azami değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir.

Amacımız

Amazon Ltd.Şti. müşterilerine en uygun çözümleri üstün hizmetle sunmayı amaçlar.

Vizyonumuz

Orman Ürünleri ve Kimyasalları alanında Türkiye’de Lider, Uluslararası uzmanlığı ile müşterinin aklına gelen, dost şirket olmaktır.

Değerlerimiz

Ahşabı seven müşteri, dostumuzdur. Yaşamın canlılarla ve kurumlarla devamı önemlidir.

Kurumsal Taahhütlerimiz, İlkelerimiz

Çalışanlar inisiyatif alır, çözüm üretir ve sonuç alır. Doğru çözüme herkes yetkilidir. İyi niyet, İş ahlakı, dürüstlük ve şeffaflık temel ilkemizdir. Firmamızın uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektördeki gururumuzdur. Verilecek hizmet kaliteli, sistemli, ve bilimsel şekillerde gerçekleştirilir.

Çalıştığımız her noktada çevrenin korunması, kaynakların doğru kullanılması ve zaiyatın en aza indirilmesi.

Müşterilerimizin öncelikleri doğrultusunda en uygun çözüm üretilmesi.

Müşterilerimizin yasal zorunluklukları eksiksiz olarak karşılanması. Müşterilerimizle ilişkilerimizde iyi niyet, dürüstlük ve şeffaflığa dayalı çözüm ortaklığı kurulması.

Müşterilerimizin sürekli bir adım önde olmalarını sağlayacak araştırma-geliştirme ve yenilik faaliyetlerinin sürdürülmesi.

En etkin ve ekonomik çözümler üretmek için teknik ve işletme bilgi ve birikiminin müşterilerimize sunulması.

Özel ölçü üretim ürünlerimiz ve daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçin!

Bize yazın
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?